Ana Sayfa Sebahattin Kayaoğlu Kimdir Fotoğraf Galerisi Ziyaretçi Defteri Videolar Basın Televizyon Programı Albüm İletişim

Değerli dostlar, ben 15.11.1972 de, Bingöl'e bağlı mercan köyünde dünyaya geldim.

 

25 çocuklu bir ailenin 8 inci çocuğu olup, hastalık ve kaza sonucu 11 kardeşim vefat etmiş.

Bana göre Annem dünyanın en çileli ve en dertli annesidir, bir annenin bu kadar çok evlat acısını yaşamasını varın siz düşünün. Annem ilk kez 1998'de yaptığımız kazayı duyunca felç geçirdi. Ondan sonrada 2001 yılında kısmi felç geçirdi ve sağ gözü tamamen kapandı, 22-10-2009 da geçirdiği son felç ise hayatına mal oldu, 3 gün hastanede yattıktan sonra hayata 27-10-2009 saat gece 03:40 ta gözlerini kapadı.

 

Dolayısıyla bu albüm Annem başta olmak üzere, bütün Annelere armağanımdır.

Eğitim görme imkânım olmadı, 11 yaşıma kadar 5 sene çobanlık yaptım ve 11 yaşında iken evden kaçıp İstanbul`a geldim

 

Türkçe konuşmayı bilmediğimden dolayı bir hafta İstanbul’da sokaklarda kaldım. Bir şekilde Kürtçe bilen insanlarla diyaloga geçerek ağabeyimi buldum. Eğitimimi kendi imkânlarımla, hayatın içinde bizzat yoğrularak tamamladım. Bir yandan ticaret ile bir yandan da kendi çapımda müzik çalışmaları ile uğraştım.

 

18 yaşındayken Alçı dekorasyon üzerine ilk iş yerimi kurdum. Sonra İstanbul’da ikinci şubemi açtım. 26–06–1998 yılında Adana’da deprem olduğunda, iki ağabeyim ve ben İstanbul’dan Adana’ya ailemizi ziyarete giderken Ankara gölbaşında yaptığım kaza sonucu, ağabeyim Hamdi Kayaoğlu’nu kaybettim. Ben bu kaza sonrası aylarca Ankara trafik hastanesinde felçli olarak yattım, bu arada hastane zamanlarında bütün dostlarımı tanıma fırsatını elde etim.!!!!!!!!

 

O dönemlerde benimle ilgilenen benim için gözyaşı döküp sabahlara kadar hastane kapılarında beni bekleyen bütün eş dost ve akrabalarıma burada teşekkür etme fırsatını da yakalamış oldum.

Tedavi üstüne tedavi derken 1999 da Almanya’ya geldim ve halen Almanya’da ikamet etmekteyim.

 

Sizlere sunduğum bu eserler uzun yıllar önce yazılan ancak birçok sebepten dolayı albüm haline getiremediğim eserlerdi.

 

ALLAH`a şükür ki mücadelem sonuç buldu ve bugün bu eserlerimi, yani duygularımı bir Albüm halinde sizlere sunma imkânına kavuştum.

 

Benim için çok önemli olan bu çalışmada emeği geçen bütün dostlarιma çok teşekkür ederim,

Sebahattin Kayaoğlu

 

   

 

   Avrupa iletişim:

   +49 (0) 174 263 45 45

 

   Türkiye iletişim:

   +90 (0) 538 450 87 82

 

   Genel iletişim

   info@skayaoglu.com

 

Tasarım - Reklamnet • Volkan Arat