ANA SAYFA | BEN KİMİM | FOTOGRAFLARIM | VIDEOLAR | HABERLER | TV PROGRAMI | RÖPORTAJ FOTOGRAFLARI | HİZMETLERİMİZ | ALBÜMLER | ILETİŞİM
 
 

Değerli Dostlarım arkadaşlarım ve kıymetli dinleyenlerim;
Ben 15.11.1972 de, Bingöl'e bağlı Mercan köyünde dünyaya geldim.
25 çocuklu bir ailenin 8 inci çocuğu olup, hastalık ve kaza sonucu 11 kardeşim vefat etmiş.
11 yaşında iken dünyanın en güzel şehri İstanbul’la tanıştım.
Okuma imkânım olmadı. Zira okumayı kendi gayretlerim ve hayatın içerisinden yoğrularak öğrendim. Yaşıtlarım oyuncaklarıyla oynayıp özgürce yaşamın tadını çıkarırken, ben çocukluğumu yaşayamadan hayatın acımasızlığıyla boğuşarak, çocuk yaşlarda ticaretle uğraştım. Bir yandan da yaşadığım acı ızdırap dolu yıllarımın tek tesellisi olan türkülerin nağmelerinde hep teselliyi bulmaya çalıştım.Ve yaşamım boyunca duygularımın da mihmandarı oldu türküler…!


1985 yıllarda amatörce başlayan müzik yaşamıma 2009 yılında çıkartmış olduğum
İlk profesyonel albümüm Nerdeyim Anne (Dayıkamın)’dan sonra, ikinci albümüm
Ne Alemlerdesin ile bir birinden seçkin 12 eser ile yaşanmışlıkları, Anadolu’nun mistik kokusunu güzel ezgi ve duygulu sözlerle harmanlayarak türkü tadında bir albüm hazırlayıp beğeninize sunmaktan büyük bir mutluluk duymaktayım.
Özümü hic kaybetmeden albümümde yer alan eserlerde bile insanlığa olan önemimi belirterek insan sevgisini ön planda tutmaya çalıştım.
Umut ediyorum ki bu albümü dinlerken siz değerli dinleyenlerim ve türkü sever dostlarımda kendilerinden bir şeyler bulacaklardır.
Benim ile birlikte geçmişe gizemli bir yolculuğa çıkmanın keyfini yaşayacaklardır…

Tam iki sene boyunca sizlere en iyisini vermek için çalıştım.
Bu çalışmamda emeği geçen ve maneviyata önem veren Hayatımın hemen hemen her anında yanımda olmaya gayret eden kadim Dostlarıma Arkadaşlarıma ve siz değerli dinleyenlerime şükranlarımı sunarım.
Her Zaman sunu Diyorum Maneviyatsız ilim sahibine zehir olur..
Manevi desteklerinizden dolayı bir kez daha teşekkür ederim.
Bu iki senelik süreçte Albüm çalışmalarının dışında Yurdum tv olmak özere TGRT TV KANAL 7 gibi kanallarda DIYAR DIYAR ANADOLU ismi ile ekranlarda sizlere Avrupa’dan Anadolu’ya ülkemizin güzelliklerini yansıtmaya çalıştım.

Özelikle (Le daye,yani Ay Annam) Eserini 1998 de elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybeden, her şeyimizi beraberce paylaştığımız Ağabeyim Merhum Hamdi KAYAOĞLU’na ve geçen yıl hakkın rahmetine kavuşan yüreğimde sevgisini ve hasretini asla ve asla unutmayacağım canım anama bu ezginin sözleri hitam olunur.
Arkadaşlarıma, ve siz değerli dinleyenlerime burada Teşekkürlerimi en derin muhabbetlerimle sunarım


Sevgi Saygı ve candan Muhabbetlerimle: Sebahattin KAYAOĞLU